Vibraatorid – kõik, mida peate teadma

 

Siis kui keegi vibraatorit ette kujutab, tuleb tavaliselt kohe meelde selge pilt silindrilisest ja sumisevast lõbusast objektist. Kuid kui kõik eeldavad, et vibraator saab olla ainult dildo-kujuline, siis nad ei tea väga, et see pole ainus turul saadaolev vibraator. Vibraatorite maastik ja tööstus on oodatust laiem ja samal ajal palju kirjum kui arvatakse. Kui sa lähed enda jaoks vibraatorit valima, on üsna ilmselge, et soovid seda täiuslikku, kuid samal ajal omades täielikku arusaama ka teistest. Lõppude lõpuks peaks sinu rõõmuks tehtud investeering osutuma viljakaks.

Klassikaline penetreeriv vibraator

 

Vibraatori all kujutatakse automaatselt ette dildot, mida saab kergesti sisendada ning see on ka üsna klassikaline pilt sellest. Iga penetreeriv vibraator erineb üksteisest värvi, suuruse jms poolest. Mõned võivad olla paksud ja teised suhteliselt õhukesed. Sellised penetreerivad vibraatorid on mõeldud kasutamiseks nagu dildo. Maksimaalse naudingu saamiseks peate need sisestama ja sisse lülitama. Neid saab kasutada ka kliitori paremaks stimuleerimiseks.

Kliitori stimulaator

 

Sellised vibraatorid erinevad penetreerivatest vibraatoritest üsna palju, kuna erinevalt penetreerivatest vibraatoritest on need keskendunud eranditult välisele stimulatsioonile. Ka need on erineva kuju, värvi, suurusega jne, näiteks liblika või keele kujuga. Kuid võrreldes penetreerivate vibraatoritega on need palju lühemad. Neid vibraatoreid kasutatakse kliitoriga tegelemiseks ja need on üksi mõnulemiseks paremad, erinevalt teistest, mis sobivad paremini kahekesi mõnulemiseks.

Jänkuvibraator

 

Jänkuvibraatorid mängivad topelt rolli penetreerimisel ja kliitori stimulatsioonil samal ajal. Jänkuvibraatorid on tavaliselt penetreerivate vibraatorite kujuga ning neil on juba sisse ehitatud kliitorivibraator kliitori stimuleerimiseks, see meenutab kujult merevähi tange ome sileda ja kaarja osaga. Sellised kliitoristimulaatorid tehakse tavaliselt jänku kõrvade kujuga. Need kõrvad vastutavad kliitori stimuleerimise eest ja just sealt see ka oma nime saab. See vibraator tuleb sisendada ning seejärel saab seda kasutada kliitori stimuleerimiseks.

Kliitori stimuleerija

 

Kuigi kliitori stimuleerijad said alguse ainult klassikalistest penetreerivatest vibraatoritest, on nüüd need laialt populaarsed ja väärivad seetõttu ka eraldi kategooriat. Nende kuju sarnaneb mikrofoniga: suur, võimas ja ümara peaga. Neid saab kasutada nii penetreerivana kui ka kliitorit stimuleeriva vibraatorina, kuid neid kahte asja pole võimalik korraga teha.

Kuulvibraator

 

Nagu selle nimest ilmeb, sarnanevad kuulvibraatorid kuulidele/padrunitele, kuna need on silindrikujulised nagu kuulid. Need vibraatorid on alati õhemad ja ka lühemad kui teised vibraatorid, ehkki kõik kuulvibraatorid on erineva suurusega. Neil on siledam pind kui ühelgi teisel vibraatoril ja ümar ots, mis sobib suurepäraselt penetreerimiseks. Sageli öeldakse, et kui kuulivibraatoritel oleks jänkukõrvad, oleksid need mõlemad ka kasutamise poolest sarnased.

 

Sõrmevibraator

 

Sõrmevibraatorid on nende mugava kasutamise tõttu tänapäeval parim valik. Neid saab sõrmel kanda nagu sõrmust. Kas sina või sinu partner saab libistada vibraatori sõrmele ja pakkuda käsitsi stimuleerimist. See vibraator on partneriga kasutamisel palju kasulikum kui üksi.

 

Need olid vibraatoritüübid, mida tavaliselt turul pakutakse. Valige endale kõige sobivam!