Tupekuulid – tüübid ja kasulikkus

 

Fakt, et tupp on niivõrd tugev ja vastupidav, on juba iseenesest suurepärane asi. Mõelge vaid, et arbuusi-suurune asi (lapse sünnitamine) mahub tupest läbi ja seejärel muutub see jälle normaalseks. Kuid see, mida tupp soovib, pole ainult tugevaks olemine. See, mida ta tahab, on palju orgasme ja uusi nippe, et terve päev tugev püsida! Mis saaks sellele küll abiks olla? Vastus on: tupekuulid! Tupekuulid tagavad parema orgasmi, aitavad juhtida põie tegevust ning nii saab kogu tupp tugevamaks! Seetõttu muutuvad tupekuulid ka seksitööstuses üha populaarsemaks. Kuid enne ostu tegemist peaksid tundma ka erinevaid tupekuule ja nende kasulikkust.

 

Siin on väike kokkuvõte parimatest tupekuulidest:

 

Duotone Ben Wa kuulid

 

Kahetoonilised tupekuulid pole midagi muud kui seest tühi plastkonstruktsioon, milles on väikesed metallkuulid. Need metallkuulid on tavaliselt rasked, et tuppe pannes neid tõhusalt eristada, ja need on kaetud kas silikooni või mis tahes muud tüüpi plastiga.

 

Need tupekuulid tekitavad peene vibratsiooni, mida pole eriti kuulda ning seega saad end tunda vabalt, kui tead, et sinu partner ei saa isegi aru, mida sa nautimas oled. Isegi sellistes olukordades, kus sinu partner on hiljaks jäänud, saad nautida kuule teda oodates.

Kegel Ben Wa kuulid

 

Erinevalt Duotone tupekuulidest on Kegel Ben Wa kuulid tavaliselt suurema suurusega, kuna need on spetsiaalselt Kegeli harjutuste ajal kandmiseks.

 

Kegel Ben Wa kuulide ostmisel pole ainult üks, vaid mitu eelist, kuna need on erineva suuruse ja raskusega vastavalt naise soovile. Kegel Ben Wa kuulid on tupekuulide parim vorm, kuna neil on kaks peamist eelist, need tupekuulid töötavad paremini kui ükski teine ​​tüüp: need suurendavad seksuaalset naudingut ja hoiavad vaagnapõhjalihaseid pingul.

Ben Wa nööriga kuulid

 

Tupekuulidega tuleb mõnikord kaasa ka lisaasju. Kuigi see ei ole alati nii, tulevad need mõnikord kandenööri ja rakmetega, mida põhimõtteliselt kasutatakse kahe kuuli hoidmiseks nende kasutamise ajal. Lisaks on pärast töö tegemist kuule nööride abil lihtsam eemaldada.

 

Seega, kui mõtlete parimatele tupekuulidele, pidage meeles, et nööriga tupekuulidel on kaks eelist. Esiteks on neid väga lihtne eemaldada ja teiseks saab neid liigutada, et pakkuda rohkem orgasmi.

Vibreerivad Ben Wa kuulid

 

See nimi õigustab tupekuule paremini, kuna need on lihtsalt tupekuulid, mis nende kasutamisel vibreerivad. Selliste kuulidega on kaasas pisike aku, millel ei pea tingimata olema juhtmeid. Mõni vibreeriv tupekuul on varustatud puldiga, mil on erinevaid funktsioone.

 

Puldiga võib sellistel kuulidel olla kuni kuus erinevat kiirust, mis tagavad parima stimulatsiooni, mida oled kunagi seal allpool tundnud. Kiirust on võimalik reguleerida puldiga, mille läbi saad alati maksimaalse rahulolu.

 

Kokkuvõte

 

Põhimõtteliselt, kui sa kavatsed osta tupekuule, pole olemas sellist asja nagu parim või halvim, vaid ainult nende ostmise kavatsus ja eesmärk. Näiteks kui soovid osta tupekuule ainult orgasmi jaoks, võivad ideaalseks valikuks olla vibreerivad tupekuulid. Kuid kui soovid lihaseid tugevamaks muuta, ei pruugi vibreerivad tupekuulid olla tegelikult ideaalne valik.