Seksikas pesu sinu enda ja su kaaslase jaoks

 

Oma mehe võrgutamiseks oled üsna tõenäoliselt juba mõelnud kõigele: pikk sessioon kosmeetiku juures, külastus juuksuri juures ja paar tundi köögis veedetud prantsusepärase ahjuroa valmistamiseks. Selle sündmuse jaoks oled ostnud uue seksika kleidi ja lõhnavate juustega oled valmis oma võrgutavat strateegiat kasutama. Aga mis toimub kleidi all? Kas oled kindel, et tegid õige valiku seksika ja sensuaalse pesu osas, mis sinu kaaslast ka võrgutaks?

Seksikat pesu ei tohiks me kanda ainult mehe võrgutamiseks või eriliseks kohtinguks. Me peaksime seda kandma ennekõike selleks, et iseennast vallutada ja tunda end sensuaalsena ja seda kõike alati intiimsel ja naiselikul viisil. Kuid, kui näitame oma ilusat pesu ka oma kaaslasele, on see kõik meie seksikana tundmise loomulik tagajärg!

 

Mehe põnevus meie vastu on kindlasti seotud mitmete teguritega, aga ka kindlasti väga palju sellega, mida ta silmad näevad. Tegelikult ei jäta ilus pesu, lisaks sellele, et naine mehe silmis märkamatuks ei jää, ükskõikseks ei meest ega ka tema peenist. Mees peab seega toime tulema äkilise, võib-olla soovimatu ja mõnel juhul isegi piinliku erektsiooniga. Naine, kes valib oma keha esiletõstmise, isegi lihtsalt pesu läbi, on juba aru saanud, kuidas vastassugupoolele muljet avaldada, suutes seeläbi mehes luua tugeva soovi ja vastupandamatu emotsiooni.

 

Selle kõige põhjuseks näib olevat ka teaduslik seletus. Sellega seoses näitab meeste seksuaalsusele keskendunud arvukad uuringud, et meeste erutus ja erektsioon mõjutavad aju molekule ja täpselt seda osa, mis vastab paremale kuklaluule ja kuklale. Vaja on ainult seda, et naine ergutaks ja aktiveeriks need molekulid ning uuringus selgus, et seda kõike saab teha ka just läbi seksika riietuse.

Ühesõnaga, ilusad asjad väärivad imetlemist ja need, mis suudavad inimeses teatava põnevuse esile kutsuda, tekitavad ka soovi ja erutuse. Seksika pesu kandmine nii eriliste sündmuste korral kui ka igapäevastes olukordades on heaks lähtepunktiks, et tunda end seksikamana ja edastada ka kaaslasele paratamatult sensuaalsust.

 

Need naised, kes pole veel oma garderoobi lisanud seda kuulsat meeste molekulide aktiveerimist võimaldavat pesu, peaksid seda kohe tegema. Võid alustada sukkadest, mis lihtsalt peavad seksika naise garderoobis olemas olema, samuti on sukad üks peamistest naiselikkuse sümbolitest. Pitsilise äärega sukad, eriti triipudega või hoopiski võrgulises versioonis, need sobivad ideaalselt kleidi alla ning samuti saab neid kombineerida mitmete muude riietega. Seksikad sukad suudavad äratada ka kõige uimasemad mehed. Endast lugupidav naine peaks kandma ka seksikat pesukomplekti, mis võib olla nii erinevate paelte kui ka pitsiga või hoopiski läbipaistvast materjalist.

 

Pane kogu oma fantaasia tööle

 

Kõige kujutlusvõimelisemad naised võivad aga keskenduda seksikatele maskeeringutele, mis sobivad ideaalselt intrigeerivate lugude lavastamiseks ja erootilisteks mängudeks. Tõeliselt populaarsed on erinevad seksikad kostüümid, näiteks meditsiiniõe oma, mida rikastab tihti avatav ja suletav lukk kostüümi keskel, või punamütsikese kostüüm, mis sobib suurepäraselt süütu mängu ja kavalate soovide esiletõstmiseks. Lõppude lõpuks on seksuaalvahekord ka mänguvorm, nii et miks mitte kanda kostüüme, näiteks leopardimustrilist, mis võib aidata intiimsust veelgi vallatumaks muuta?

 

Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, on ka lisatarvikuid. Need on väiksemad üksikasjad, kuid aitavad teha tõelise kannapöörde iga mehe silmis, isegi vähem innukate seas. Lisaks ulakatele nibukleepsudele, mis võivad olla koos tuttidega või otsadega, mis omamoodi keerlevad, saad valida veelgi elegantsemaid ja keerukamaid tarvikuid, milleks võib olla näiteks kaelakeepiits. Oluline on tunda end mugavalt ja vallandada kogu oma naiselikkus.

 

Seksikas pesu, mis meestele meeldib

 

Meeste seas kõige rohkem armastatud seksika aluspesuna võib tavaliselt leida siidist ja pitsist pesu ning enamasti klassikalistes mustades või valgetes värvides klassikaliste kujudega pesukomplekte. Ole ka tähelepanelik, millised on sinu parimad kehaosad ja mida pigem vürtsitada riietega, kui näiteks sinu tagumik pole sinu tugev külg, unusta pigem kitsad stringid ja vali püksid, mis katavad kogu tagumiku, kuid tehes seda näiteks kauni pitsiga. Viimasel hooajal on moes ka kõrge puusaga püksikud, mis aitavad hästi kujundada nii täiusliku kõhu kui puusad.

 

Igale kehale ja suurusele saab leida sobivaid vorme ja materjali ning ole julge ka küsima abi müüja käest, tihti oskavad nad soovitada komplekte, mis võivad olla sobivaimad just sinu keha jaoks. Ka värvide vahel valides võid silmas pidada näiteks oma juuksevärvi, tihti mõjuvad kontrastsed värvid eriti seksikana ehk siis heledate juuste korral, avaldab suuremat efekti tumedamas toonis pesu ning tumedamate juustega, heledamas toonis pesukomplekt.

 

Kui soovid aga hämmastada ja jätta oma kaaslase hingetuks, vali riiete alla õigel ajal pilguheitmiseks korsett koos rihmade ja sukahoidjatega. See on tavaliselt midagi, millele on meestel raske vastu panna!