Peeniserõngad – mis on parim tüüp?

 

Täpselt nii nagu see kõlab, on peeniserõngas põhimõtteliselt rõngas, mis on tavaliselt valmistatud kummi-, silikoon-, metall-, nailon-, ja muust sellisest materjalist. Peeniserõngas pannakse peenise algusesse, et meestel oleks pikem erektsioon ja parem orgasm. Kui see on paigaldatud, on see tavaliselt peenises verdpüüdvate munandite lähedal, mida saab kasutada ka erektsioonihäirete raviks. Parema erektsioonikogemuse korral ei ole meestel mitte ainult parem orgasm, vaid nad käituvad vahekorra ajal ka voodis enesekindlamalt. Kui peeniserõngad projekteeriti, saatis neid vere aeglustamisel tohutu edu. Tundlikuma peenise korral jääd ka pikemaks ajaks erektsiooni, mille tulemuseks on paremad kogemused.

 

Tyler

 

Kujuta nüüd ette, kuidas sa tahaksid, et su öö mööduks! Valmis? Kas see hõlmab vaid sind üksi või ka sinu partnerit? Noh, misiganes moodi see ka oleks, Tyler’i peeniserõngas aitab sind mõlemas olukorras. Kui mees on üksi, saab seda peeniserõngast kasutada masturbeerimiseks, samal ajal koos partneriga, aitab see peeniserõngas edendada vastupidavust ja kliitori stimuleerimist. Sel peeniserõngal on veel üks eelis, selle aku ei saa kunagi tühjaks. Kui oled selle kasutamise lõpetanud, pead selle lihtsalt vooluvõrku ühendama. Mõne aja pärast on see laetud ja jälle pikaaegseks kasutamiseks valmis. See Tyler’i peeniserõngas aitab nii erektsiooni jäigastumist kui ka seksuaalse vastupidavuse suurendamist.

 

RingO’d

 

RingO peeniserõngas on meeste jaoks ülimalt lihtsa kasutusega sekslelu, mida kasutada kas üksi või koos partneritega. See on valmistatud silikoonist ja selle elastsus muudab selle kasutamise mugavaks. Kui kardad alati midagi uut proovida, annab see peeniserõngas suurepärase kogemuse, kuna sobib täiesti igale peenisele. See on väike, istub ideaalselt ja sel on diskreetne struktuur. Kui sa ei soovi, et su pere ja sõbrad teaksid, et kasutad peeniserõngast, muudab RingO sõbralik punane värv selle justkui koera mänguasjaks, jätmata kahtlusi.

 

Chrome’i peenisepuur

 

See peenisepuur on ideaalne võimalus, kui soovite vahekorra ajal kasutada mõnda turvalist, kuid suurepärast sekslelu. Selles peenisepuuris on kolm rõngast, mis pakuvad stimuleerivat kogemust, tagades samas, et see ei kuku seksimise ajal maha. Neist suurim rõngas mahub sinu munandite ümber ja ülejäänud 2 sobivad sinu peenisele stimuleeriva kogemuse saamiseks. Üks neist kahest rõngast asub põhialusel, tagades peenise pikema erektsiooni. Kui soovite reguleeritavat peeniserõngast, on peenisepuur ideaalne valik!

 

3-osaline peeniserõngas

 

See on täiuslik peeniserõngas, kus otsid midagi odavat, kuid samas mõnusat. Eriti kui oled algaja, on see 3-osaline peeniserõngas suurepärane valik, kuna see on kõige elementaarsem peeniserõngas turul. Tänu selle silikoonist välispinnale on see 3-osaline peeniserõngas hüpoallergeenne ja veekindel, nii et saad seda isegi dušši all kanda.

 

Anaalorgasmi peeniserõngas

 

Kuigi enamik ülaltoodud peeniserõngaid sobib algajatele, on anaalorgasmi peeniserõngas mõeldud kogemustega meestele! See anaaltapp on veekindlast silikoonist valmistatud vibreeriv komplekt, mis võimaldab sul lõbutseda ükskõik kus kodus olles ja isegi dušši all. Sa saad ka eemaldada vibreeriva osa, kui sa ei soovi seda sinna jätta.