Peenisepump: ideaalne viis peenise suurendamiseks ja tugevdamiseks

 

Peenisepump on tõeline viis meeste suguelundite mehaaniliseks pikenduseks ja suurendamiseks, mille eesmärk on muuta see teatud erektsioonini ja tagada selle vastupidavus. Kahjuks puudutab väikese peenise probleem paljusid mehi ja paljud neist ei räägi sellest lihtsalt ning ei suuda seda probleemi täielikult aktsepteerida.

Isegi kui värske uuring näitas, et keskmiselt kuus naist kümnes on rahul oma mehe peenise suurusega, võib siiski peenisepumba kasutamine aidata parandada mitmeid peenisega seotud probleeme ja muresid.

 

Täna on seksiturul kasutusele võetud peenisepump, mis on silindrikujuline instrument või toru, mis on ühelt poolt suletud ja vastasküljel avatud. Silindrikujuline osa võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks jäigast plastist, klaaskiust või klaasist. Selle konstruktsioon peab olema piisavalt vastupidav, et taluda teatavat pumpamisega kaasnevat vaakumrõhku ja piisavalt suur, et hoida erinevaid peeniste suurusi.

 

Käsipump on see osa, mis eraldab õhu laienemisprotsessi jaoks. Hermeetiline silinder on tavaliselt ühendatud teatud pikkusega torudega, mille kaudu õhk suundub käsipumbale. Need pumbad võivad olla nii elektroonilised kui ka manuaalsed.

 

Hermeetilise silindri avarusel asub ahendav rõngas, millesse peenis tavaliselt sisestatakse. See tagab peenise kindla haarde, et hoida kõike vaakumis ja aitab ka pärast peenise suurust hoida.

 

Peenisepump asetatakse otse suguelundile ja seejärel saab seda reguleerida. Kui see on sobivalt reguleeritud, pumbatakse õhk silindrist välja, et rõhk peenisepumba sees väheneks. Sel hetkel tekib silindri sees madalam rõhk ja see põhjustab verevoolu suurenemist peenises, põhjustades nii hõlpsalt erektsiooni.

 

Rõhutasemeid saab jälgida arvesti abil. Pumba kasutajaid julgustatakse seda hoidma teatud tasemel sõltuvalt kasutajale määratud pumpamisrežiimist. Vajaduse korral saab protsessi ajal rõhku alati lisada või vähendada.

 

Juhul, kui erektsiooni on raske pikalt taluda, on ahendav rõngas abiks, mis hoiab ära vere tagasivoolu pumba eemaldamisel. Tavaliselt kasutatakse peenisepumpa erektsioonihäirete parandamiseks ja erektsiooni säilitamiseks nii kaua kui võimalik või seda saab kasutada ka arvukate erektsioonide jaoks, sellisel juhul ei pruugi küll nauding olla mitmekordne, kuid see kõik aitab tagada peenise suurema vastupidavuse ja tugevuse.

 

Isegi uuringud väidavad, et peenisepumba kasutamisest on võimalik saada kasu. Kogu kasutus toimub mehaaniliselt, rõhk peenises väheneb ja nii kipuvad peenisekoed laienema, kui seda tegevust teha korduvalt, viib see olukorra paranemiseni ja peenise suurenemiseni.

 

Peenisepumba kasutamise eelised

 

Nii et tänu peenisepumbale saad ka oma peenist pikendada. Otse loomulikult tuleb olla ettevaatlik, et seda mitte liialdada selle kasutusega, kuna sellega võivad kaasneda riskid, näiteks villid, liigne hõõrdumine ja probleemid veresoonkonnaga. Lisaks tuleb pöörata erilist tähelepanu munanditele, mis pumba liigutamisel võivad olla imetud pumpa ja tekitada nii tugevat valu, vigastusi ja ebamugavusi.

 

Peenisepumpa on tark kasutada koos hea määrdeainega, mille ülesandeks on peenise libisemine paremaks muuta ja see tagab ka pumba suurepärase hoidmise tihendiga ning selle hõlpsa eemaldamise õigel ajal. Rõngas, mis asetatake peenise algusesse, tuleb tõsiste kahjustuste vältimiseks eemaldada maksimaalselt pärast 30-minuti pikkust kasutust. Turul on võimalik leida erinevaid peenisepumba tüüpe, kuid kõige olulisem on osta selline, mis tagab pumba kasutamise efektiivsuse ja eelkõige ohutuse.

 

Enne peenisepumba ostmist on oluline teada plusse ja miinuseid ning veenduda, et see sobib just sinu peenise jaoks. Lisaks pead uurima, kuidas peab peenisepump liikuma ja kuidas seda õigesti kasutada.

 

Peenisepumba kasutamiseks tuleb esmalt määrida pumba ava juures leiduv rõngas. Pärast määrimist sisesta peenis ja suru pump kehale nii lähedale kui võimalik, et võimaldada täiuslikku haardumist naha ja rõngastihendi vahel, kuhu peenis on sisestatud. Seejärel alusta pumpamist, pigistades ja vabastades korduvalt toru otsas olevat käsipumpa. Pärast paarikordset pumpamist võid juba näha peenise suurenemist, jätka pumpamist maksimaalse suuruse saavutamiseks, jäta peenis vaakumisse üheks-kaheks minutiks ning seejärel vajuta käsipumba juures olevat nuppi peenise vabastamiseks vaakumist.

Oota 10-15 sekundit ja siis võid kogu protsessi jälle korrata kuni 3 korda päevas. Pärast pumba kasutamist masseeri peenisenahka, et ühtlustada kogu vereringlus.

 

Pea alati meeles kasutada pumpa vastavalt juhistele. See tähendab, et mitte peenist üle koormata, tuleb sellele anda ka puhkepäevi. Oleme üsna kindlad, et me kõik soovime kiireid tulemusi, kuid protsessi juhiste mitte järgimine põhjustaks ainult vigastusi.

 

Enne pumba proovimist pea nõu arstiga ja pane hoolikalt tähele, mis reaktsiooni jätab esimene kasutuskord. Arstiga läbirääkimisel võid saada ettevaatusabinõusid ja näpunäiteid, mis määravad peenisepumba tõhususe. Samuti aitab arst määrata sinu jaoks sobivaima pumpamisrežiimi.

 

Nii siis pole vaja enam muretseda peenise suuruse pärast, sest tänu peenisepumbale ning selle õige kasutamise korral saame me kõik seda muuta ja parandada. Tihti soovitatakse peenisepumba kasutust ka meditsiinilistel põhjustel, kuid selle kasutus võib tulla kasuks kõigile meestele, et tugevdada peenist ja selle vastupidavust.