Masturbaatorid: erinevad tüübid ja eelised

 

Sõna masturbaatorid annavad kindlasti nii meestele kui naistele koheselt orgasmitunde. Kuid nende ostmisel on väga selgelt kaks erinevat kategooriat: meeste masturbaatorid ja naiste masturbaatorid. Nii palju kui sekslelude tööstus on aastatega arenenud, teame, et kui tahta endale midagi osta, on valikuvõimalus meeletu. Nii meestele kui naistele on selles valdkonnas palju valikut ning siin on ka loetelu mõningatest parimatest masturbaatoritest:

 

Fleshlight masturbaatorid

 

Kõigist meestele tehtud seksleludest peaks fleshlight olema kõige kuulsam masturbaator sekslelude turul. See on lihtsasti kättesaadav kõikjal, kus sekslelusid müüakse. Need on erineva kuju ja suurusega. Samuti on need erineva struktuuriga nagu näiteks tussu-, päraku- või muu sellise kujuga. Fleshlight’il on kaks peamist osa: väline ja sisemine osa. Kuigi väline osa on valmistatud kõvadest materjalidest, näiteks plastmassist või kummist, on sisemine osa jällegi väga pehme. Seda nimetatakse mõnikord tasku tussuks või kunstvagiinaks, tagumikuks jne. Meeste jaoks, kelle naised või tüdruksõbrad pole läheduses, on see suurepärane vahend, mis annab neile tõelise vagiina tunde.

 

Meeste masturbaatorid ühekordseks kasutamiseks

 

Seda tüüpi masturbaatorid sarnanevad rohkem anumatüüpi seksleludele, mida ei pea kunagi libestama. Kuigi seda tüüpi sekslelude jaoks pole libestit kunagi vaja, on meestel seda väga lihtne kasutada. Seda on samuti äärmiselt lihtne käsitseda ja minema visata, kui mees on selle kasutamise lõpetanud. See on ka biolagunev, mis muudab selle ka äärmiselt looduslikuks. Kuid nendel masturbaatoritel on aga üks väike puudus, nimelt need tuleb pärast iga kasutamist minema visata.

 

Jänkuvibraatorid

 

Jänkuvibraatorid sobivad suurepäraselt mõlemaks otstarbeks: nii eelmänguks kui ka siis kui soovite oma partneriga asju vürtsitada. See vibraator on kindlasti oma valdkonna eesotsas. See on ümardatud ja tehtud täpse nurga all, mis aitab pakkuda täiendavat stimulatsiooni. Lisaks on jänku kõrvad kliitori sensuaalse stimuleerimise plusspunktiks. Sellel ei ole ühtegi heli, mida keegi teine kuuleks ning sel on 9 erinevat vibratsioonirežiimi, nii et saad seda ise oma soovi järgi reguleerida. Kuna see on valmistatud veekindlast silikoonist, saad sa oma dušši all käigud isegi vürtsikamaks muuta. Seda saab laadida ka lihtsa USB-juhtme abil, nii et sa saad seda kaasa võtta kuhu iganes sa ka ei läheks.

 

Huulepulgavibraator

 

Ükskõik kuhu sa lähed, pead veenduma, et olete juba oma mõnupaki valmis seadnud. Masturbaatori kaasas kandmine võib olla riskantne ettevõtmine, kui sa ei soovi, et teised inimesed sellest teaksid. Kuid huulepulka saate kindlasti alati kaasas kanda. Ja kui see huulepulk on tegelikult salajane vibraator, siis on teil lõbus mäng valmis. Sel on ka silikoonots, mis aitab stimulatsiooni suurendada. Samuti on erinevaid režiime, mille kaudu saad paremat kogemust valida. Parim osa on see, et saad seda igal pool kaasas kanda ja sul ei saa kunagi igav olema ning keegi teine ei saa sellest midagi teada.

 

Need olid siin mõned parimatest masturbaatoritest nii meestele kui naistele. Sa saad nendest ükskõik millise endale valida ja muuta masturbeerimise seansid veelgi nauditavamaks.