Kuidas Dildot Kasutada. Nõuanne ja Juhendamine.

Dildo on naiste jaoks kõige kuulsam seksmänguasi. Kuigi on ka palju muid stiile, mis pakuvad sageli tugevamat orgasmi kui lihtne fallilise kujuga võll, mis taastab mehe püstise peenise, on dildo ikkagi klassikaline, traditsiooniline ja sageli esimene täiskasvanute mänguasi, mille naine ostab.

Ainult sõrmedega masturbeerimine muutub väga kiiresti igavaks. Naissoost naistele meeldib meile fantaseerida tungimise üle. Seks õblukese armukesega on alati meie seksuaalsete fantaasiate esirinnas. See on lihtsalt loomulik – tupp naudib seksitunnet!

Me tunneme seksuaalset erutust ja tupe lihased pehmendavad ja lõdvestuvad. Saame märjaks. Me ihkame stimuleerimist. See on loomulik erootiline impulss soovida kogeda seksuaalvahekorda.

Seetõttu ostavad naised dildot internetist. Saame täita salajase ulaka fantaasia, ilma et peaksime avalikult viibima. Inline sekspoest ostmine on nii diskreetne, et me ei peaks tundma piinlikkust oma erootiliste soovide rahuldamise pärast.

Veel üks seksleludest veebist ostmise eelis on see, et klientidel on juurdepääs sekspertide rikkalikule teabele. Kui olete kunagi mõelnud, kuidas dildot kasutada, pakub see kasutusjuhend tehnikaid, juhiseid ja näpunäiteid, kuidas oma seadet maksimaalse naudingu saamiseks õigesti kasutada.

Enne alustamist jagan tehnikad toote omaduste põhjal. Dildo juhised ei ole alati samad, erinevad funktsioonid nõuavad erinevaid tehnikaid. Mul on saladusi ja näpunäiteid, mis on tüübi järgi konkreetsed. Vaadake sisukorrast, et kiiresti oma lemmikstiili juurde minna.

Kuidas dildot sisestada

Üks olulisemaid näpunäiteid, mis suurendavad mugavust dildo sisestamisel olenemata suurusest, kujust või omadustest, on isikliku määrdeaine kasutamine. Määrdeaine kandmise juhiste saamiseks vaadake linki, et vaadata läbi minu teine väljaanne, mis käsitleb määrdeaine kasutamist seksimänguasjadega.

(Pean lisama kiire märkuse puhtuse ja hügieeni kohta. Dildo puhastamine on äärmiselt oluline. Kui lõbu on tehtud, vaadake juhendit koos puhastusnõuannetega, et hoida seksuaalne nauding igavesti ohutu.)

  1. Määrige oma dildo pea põhjalikult.
  2. Käsi keerates määrige võlli ülemise poole ümber määrdeainega.
  3. Kandke sõrmele määrdeainet ja ääristage tupeava.
  4. Lisage määrdeainet sisemistele ja välimistele labiadele.
  5. Laiendage labiaid nimetissõrme ja keskmiste sõrmedega.
  6. Niiskuse ühtlaseks jaotamiseks lükake võlli aeglaselt sisse ja välja.
  7. Teise võimalusena aitab võlli käega keeramine seda ka hõlbustada.

 

1. Iminapp Dildod

Kuidas kasutada iminapa dildot? See pole mõeldud ainult ratsutamiseks ega paigaldamiseks, vaid juhtub olema täiuslik naissoost mänguasi, millel on sisseehitatud käepide! Hoidke seda tihedalt, see täidab teie käe, võimaldades kasutajal parimat manööverdusvõimet ja juhitavust võrreldes sirge võlliga dildoga.

Teise võimalusena suruge iminapp peopesa vastu ja kasutage seda selle sisse surumiseks. Kui teile meeldib määrdunud, ulakas ja ahne seks, valige iminappdildo, see on teie parim valik, sest seda on kõige lihtsam kasutada kiiresti ja kiiresti. Rohkem iminappade dildode näpunäiteid ja täielikku kasutusjuhendit leiate siit!

Kas teid ei huvita imedildo liialdatud visuaalne stiil? Sama kasu toob pallidega dildo. Saate hoida munandeid ja kasutada seda käepidemena.

2. Tõukejõud

Tõukaval dildol on võll, mis pikeneb ja tõmbub tagasi, kui patareitoitega vertikaalne laager võlli sees liigub. Enamikul on seadme külge kinnitatud ka kliitoristimulaatorid teise mootoriga, mis vibreerib kliitoril.

See stiil hõlmab täielikult ümardatud naiste seksuaalset stimulatsiooni, nii et kui soovite nautida head orgasmi, kaotate vajaduse osta teine ​​seade, millega masturbeerida.

Mänguasja pea pöörleb tupe sees, suurendades massaaži veelgi, nii et kui orgasm algab, siis lihased mitte ainult ei tiirle pöörlemise ümber, vaid ka üles -alla. See on pehmelt öeldes päris kogemus.

3. Klaasdildod

Kuidas kasutada klaasist dildot
Klaasdildod on sageli kahe otsaga – boonus!

Enamikul klaasdildodel on kaks pead, nii et teoreetiliselt on need kahe otsaga või otsaga sekslelud. Teades seda informatsiooni – sisestage mõlemad otsad vastandlike kogemuste saamiseks!

Klaasdildod on suurepärased, sujuv tunne ja raske kaal on eriti erootilised. Need on ainsad täielikult allergiavastased võimalused, mida saab täielikult desinfitseerida ja mis ei sisalda kunagi baktereid. Need on ka väiksemad, mistõttu on need suurepärased valikud algajatele, kes hüppavad esmakordselt täiskasvanutele mõeldud tootega isiklikuks rõõmuks.

4. Rihm Dildode külge

Kui armuelus pole põnevust, sisestage rihm dildo külge! Ostes saidilt TheAdultToyShop.com, saab paar dildokomplekti rihma abil iga funktsiooni ja iga detaili täielikult kohandada.

See on nii lai teema, et olen avaldanud oma kasutusjuhendi koos näpunäidetega ja palju muud. Klõpsake siin, et teada saada, kuidas rihma panna ja kuidas need töötavad jne.

5. Topeltdildod

Topeltdildo kasutamine
Parim paaride mänguaeg, alati on vaja kahte kätt!

Kuidas kasutada topeltdildot? Selle küsimuse aluseks on asjaolu, et see on rohkem kui kaks korda pikem kui traditsiooniline mänguasi. Enamik neist on 12 tolli pikad, mõned isegi kuni 18 tolli pikad, nii et küsimus tekib kogu selle lisapikkuse tõttu.

See on kahe käega! Floppy vars paindub üsna kergesti, nii et selle hoidmiseks vajate 2 kätt. Minu isiklik soovitus on, et kahe otsaga mänguasju on eelmängu ajal partneriga lihtsam kasutada, selle asemel et üksi masturbeerida.

Need ei ole soolokasutuseks kõige mugavamad lihtsalt sellepärast, et peate tungimiseks üsna kaugele painutama. Salvestage see üks nendel veidratel reedeõhtutel oma partneriga krussis mängimiseks ja laske neil mänguasja eest vastutada.

6. Vibreeriv

Kasutusvõtted on samad, mis kõik eespool öeldud, kuid lisatud variant vibraatoritega on see, millal ja kuidas mootorit aktiveerida. Minu arvamus on hoida see esialgu madalal ja aeglasel tasemel. Ära jookse lõõmava relvaga!

Kasutage vibratsiooni oma erootilise reisi osana. Enamikul vibraatoritel on mitme kiiruse seaded, nii et hoidke seda madalal ja aeglaselt; pöörake valijat, et muuta teie rõõm suuremaks. Maksimeerige intensiivsus vahetult enne orgasmi, et meeltele krõbedaks maiuspalaks.

Kui teie vibraatoril on vibreerivaid mustreid ja/või mitmeid funktsioone, kontrollige neid eelnevalt ja leidke esmakordsel kasutamisel peen impulsi- või rullnokamuster, seejärel lülitage vahetult enne haripunkti algust kiiremale pulseerivale või suurimale kiirusele.

7. Suur ja suur

Kuidas kasutada tohutut dildot
Aeg väljakutseks?

Suurus on oluline, nii et kui kavatsete kasutada paksu ümbermõõduga tohutut või suurt dildot, on oluline arvestada mõne asjaga, et vältida naha sisenemist.

Tutvuge suurte vibraatorite kasutusjuhendiga, kus on näpunäiteid paksu võlliga dildo ohutuks sisestamiseks. Nagu võite ette kujutada, aitab määrdeaine kuhjamine kindlasti kaasa.

Kui ostate oma esimese tohutu dildo, soovitan valida tõelise naha või muu sarnase, millel on pehmem silikoonpind, sest seda on mugavam tuppe sisestada. Kui teile meeldib see tunne, siis minge üle kummi või millegi kindlama vastu, et kogeda rasket ja kiiret seksi.

Kust osta dildot

Erootikapood X on naiste parim dildo veebipood. Võite mind nimetada erapoolikuks, kuid ma olen aastakümneid töötanud selle nimel, et pakkuda rohkem teavet ja paremaid tooteid kui mujal. Kui te ei tea, kust dildot osta, olete jõudnud parima poe juurde, et head osta.

Eelarve peal? Vaadake naiste odavate dildode loendit. Muidugi on meil müügil hea valik odavaid täiskasvanutele mõeldud uudiseid, kuid odav ei tähenda halba kvaliteeti.

Ainult kõrgekvaliteedilised hea hinnaga tooted eristuvad veebis müügil olevast nimekirjast. Näete isegi seda, kuidas me seksimänguasju mõõdame, et teada saada, millist suurust ostate. Kuidas dildot osta? Tellige diskreetselt veebist või helistage meile telefoni teel. Loodame teid varsti teenindada ja täname teid külastamast!

Leave a Reply