Miks kinkida dildo oma naisele?

 

Unusta lilled, ehted ja šokolaadid: parim kingitus, mis mees oma naisele tehe võib, on dildo. Olgu see siis naise kollektsiooni esimene või kaheteistkümnes, on see kindlasti üks parimaid viise, kuidas raha kasutada, sest see teeb naise õnnelikuks.

Aga tõde on see, et mehed on pigem kohkunud ainuüksi ideest, et nende naine kasutab dildot, rääkimata sellest, et nad annaksid selle naisele omal algatusel.

 

On selge, et sellise kingituse jaoks peab olema juba loodud teatud üksteise tundmine, sest sellise kingituse tegemine esimese kohtingu ajal võib olla pisut liiga riskantne. Isegi juba väljakujunenud paaridele võib dildo kinkimine olla uudne ja mõnevõrra haruldane kingitus.

 

Enamasti ei julge mehed sellist kingitust teha kuna nad näevad seda kui suurt konkurenti enda peenise kõrval. Mehed on mures, et äkki hakkab siis nende naine mõtlema, et nemad ise ei ole enam piisavad või ei saa oma peenisega piisavalt hästi hakkama. Aga kõige huvitavam vastus sellele on, et see on ka tegelikult tõsi! Vibraator on peaaegu alati palju parem kui peenis, vähemalt kliitori stimuleerimise osas. Lõppude lõpuks oli see ju projekteeritud ja ehitatud selleks otstarbeks! Kogu mänguline pool tuli alles hiljem.

Seetõttu on ilmne, et meestel on teatud hirm selle ees. Kuid miks on nad nii suures mures oma suguelundite “prestiiži” kõrgel hoidmise pärast?

 

Põhjuse võib leida meie seksuaalsusest, mis kannatab ja on ilmselgelt pidavalt liiga kriitilise pilgu all. Isegi paljud naised näevad vaeva, et tunnistada kui väga neile vibraatorid meeldivad või et nad neid kasutavad. On tõsi, et seks koosneb enamasti peenise sisenemisega tuppe, kuid see pole tegelikult kõik, mida me teha saame täieliku naudingu jaoks.

Mehed kannatavad ka tihti psühholoogilise surve all oma peenise suuruse pärast, millest võivad tuleneda ka erektsioonihäired ja muud probleemid. Andes naisele dildo, tunnevad mehed, et nende peenis pannakse veelgi rohkem luubi alla ja et iga väiksemgi erinevus tuleb meestele endile kahjuks. Tihti tuntakse suurt häbi väiksema peenise pärast ja vahel võib selline häbi tunduda ka ületamatu.

 

Lõppude lõpuks, on kogu tõde hoopiski teistsugune ja võib-olla ka keerulisem, kui me ise arvame, seda võib olla isegi raske aktsepteerida, aga kui te veel ei teanud, siis peenised ei ole universumi keskpunkt, need pole võitmatud ega ole alati ka parimad, mis naisel olla võivad. Seda võib küll valus olla kuulda, aga parem valus tõde kui et jätkuvalt elada oma fantaasiamaailmas. Ja suurepärane idee oleks kinkida oma kallimale midagi enamat kui see, mis tal juba olemas on.

 

Ja see midagi enamat on täpselt see, et ta saaks orgasmi igal ajal, just täpselt siis kui tema seda tahab. Täpselt nii võiks kõlada ideaalmaailm.

See õigus kannatab aga kohutava seksuaalse diskrimineerimise all ning isegi läbi statistika tuleb välja, et naistel on raske jõuda orgasmini. Kinkides naisele dildo, saab naine ka ise harjutada ja veelgi paremini aru saada, millised on tema peamised naudingupunktid ja seeläbi võite ka koos jõuda veelgi parema orgasmini, tundes hästi, millised on just need kõige tundlikumad alad.

 

Niisiis, ükskõik kui võimas, kirglik ja andekas mees ka ei oleks, peaks tal olema alandlikkust tõdeda, et tema peenis ei pruugi olla sama tõhus kui vibraator või vähemalt nii palju saadaval kui naine seda tahaks. Ja seda teadlikkust silmas pidades peaks tal olema ka intelligentsust, et mõista, et sellepärast pole ka vaja midagi karta.

 

Dildo kinkimine seega ei tähenda vajadust võrrelda, vaid see tähendab tegelikult naudingu asetamist rumala uhkuse ette. See tähendab, et orgasm omistab sama tähtsuse kui kõik koos oldud hetked. See tähendab, et naudingu pakkumisel antakse ja näidatakse, kui palju mees tegelikult hoolib naise õigusest masturbeerida, ennast hästi tunda ja täpselt nii kuidas ja millal naine seda soovib.

 

See tähendab ka tõestamist, et mehel on piisavalt enesekindlust, et teha selline kingitus. See tähendab tunnistamist, et seksuaalne rahulolu ei lämmata soovi, vaid toidab seda, tegelikkuses tähendab see pühendumist seksile ja selle muutmist mõlema osapoole jaoks üha paremaks.

 

Dildo on objekt, mida naine kasutab sageli üksi, ilma meheta. Seetõttu on tegemist puhta altruismiga.

 

Ja armastus parandab alati kahe inimese vahelist lähedust ja mõistmist. Ja üksteise vaheline lähedus on just see, mida ükski vibraator ega dildo ei saa kunagi asendada, kuid mõistmiseni võib see aidata jõuda.

 

Seks ei ole pelgalt mehaaniline toiming või lihtsalt teatud vibratsioon. Seks on keeruline süsteem, mida ükski objekt ei saa kunagi täielikult asendada. Ja see on ka põhjus, miks meil poleks vaja kunagi karta sellise hoolitseva kingituse tegemist.