Anaaltapid – leiate parimad võimalused

 

Kuna internetis on saadaval nii palju anaaltappe, on nende ostmisel otsuse tegemine äärmiselt keeruline. Iga olemasoleva anaaltapi jaoks on miljoneid suuruseid, värve, materjale, disaine ja veel palju muudki. Sellepärast võib ka õige anaaltapi valimine tunduda väga hirmutav ülesanne, sest vale ostmise korral jääks sulle midagi, mida sa kunagi ei kasutaks. Niisiis, siin on juhend kõigile erinevatele anaaltappidele ning nii saad valida, milline neist sobib just sulle kõige paremini.

 

Klassikaline anaaltapp

 

Kui sa tegelikult oled juba plaanimas anaaltapi ostmist, tähendab see, et oled juba tuttav anaaltapi põhikontseptsiooni ja kujundusega. Tegelikult see anaaltapp, milda sa endale tavaliselt ette kujutad, on klassikaline anaaltapp. See ongi kõige esimene anaaltapi disain, mis kunagi loodud. Neid ei kutsuta küll iga kord klassikalisteks, vaid lihstalt anaaltappideks. Need on tavaliselt kuskil 7 kuni 12 sentimeetri pikkused ning sileda struktuuriga. Neid tehakse erinevates värvitoonides ja materjalides.

 

Sabaga anaaltapid

 

Kui lisada kõigest saba klassikalise anaaltapi kujundusele, saab sellest sabaga anaaltapp. Selle otstarve ja disain on peaaegu samad, kuid täiendav saba eristab seda klassikalisest ja ühtlasi muudab see kogu asja rohkem looma moodi.

 

Sellised anaaltapid on küll kõik peamiselt sabaga, kuid neil on siiski ka väikesed erinevused. Värvus sõltub anaaltapi jaoks valitud loomadisainist ja kindlasti on see midagi lõbusat, mida vaadata. Sa saad isegi valida vastavalt enda poolt valitud looma järgi, nagu näiteks kassid, koerad, rebased jne.

 

Ehetega anaaltapid

 

See on viimane tüüp anaaltappidest, mis on sarnasemad klassikalistele anaaltappidele. Need on samamoodi lihtsad ja siledad anaaltapid, kuid nende põhibaasil on ehted. Need ehted varieeruvad alati erinevatel ehetega anaaltappidel, need võivad erineda eelkõige oma värvi ja kuju poolest. Mõnikord on ka suurte ehete sees väiksemad ehted.

Laienevad anaaltapid

 

Laienevad anaaltapid erinevad tavalistest anaaltappidest üsnagi palju. Need ei ole koonusekujulised anaaltapid nagu seda on klassikalised või mõned muud, kuid neid vaadates tundub nagu oleks neil väikesed jalakesed. Mõnikord võivad need isegi tunduda väikese lillena. Need jalakesed on elastsed ja pehmed ning seega kui lükkad neid pärasoole poole, näevad need välja nagu koonus. Kuid nende jalakeste parim osa on, et need ei jää suletuks kui sisestada pärasoolde. Need laienevad seespool.

 

Erinevalt teistest tavalistest anaaltappidest, annavad need jalakesed lõõgastava ja väga sensuaalse stimulatsiooni, mis on sinu anaalpiirkonda puudutades hämmastav. See on suurepärane võimalus inimestele, kes tunnevad hirmu suurte anaaltappide ees, kuid siiski tahaksid seespool midagi suuremat tunda.

 

Tühja keskosaga anaaltapid

 

Teistsugust tüüpi anaaltapid on tühja keskosaga anaaltapid. Isegi kui need on väga sarnased tavalistele anaaltappidele, erinevad need oma disaini poolest. Sellise anaaltapi keskosa on seest tühi, erinevalt teistest anaaltappidest. Selle tühja keskosa peamine eelis on, et see võimaldab sul selle tühja osa sisse panna veelgi teise sekslelu.

 

Need olid siin kõige sobivamad anaaltapid algajatele või juba kogemustega inimestele, kes tahaksid veelgi rohkem avastada.